BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 20€

Mans grozs

Grozs

Piegāde

Pasūtījumu piegāde

Ārkārtas situācijas laikā internetveikalā pasūtītās preces iespējams saņemt ar piegādi izvēloties, kādu no piedāvātajiem piegādes veidiem, DPD kurjers, vai DPD Paku skapis (papildu informācija zemāk tabulā). Pasūtījuma saņemšana klātienē, iespējama T/C Origo veikalā, darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 21:00 .

PIEGĀDES VEIDS

PIEGĀDES LAIKS

PIEGĀDES MAKSA

līdz 45€

No 45€

DPD PAKU SKAPIS

2-3 darba dienas no izsūtīšanas brīža

2,50 €

Bezmaksas

DPD KURJERS

2-3 darba dienas no izsūtīšanas brīža

5,50 €

Bezmaksas

SAŅEMT T/C ORIGO PICK-UP

Veicot pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15:00 saņem to jau 1 stundas laikā

Bezmaksas

Bezmaksas

 

Ja izvēlaties piegādi ar kurjeru vai piegādi uz paku skapi (jeb pakomātu), variet sekot sava sūtījuma piegādes procesam savā klienta profilā, vai ievadot sūtījuma izsekošanas numuru DPD mājas lapā. Piegādes dienā uz Jūsu pasūtījumā norādīto tālruņa numuru saņemsiet SMS no kurjerdienesta.

Piegādes netiek veiktas brīvdienās. Precīzs piegādes laiks nav noteikts.

 

Pasūtījumu atgriešana

 

Jums ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atgriezt pasūtījumu. Reģistrētiem lietotājiem – 30 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas.

 

Svarīgi! Prece, kura tiek atgriezta, nedrīkst būt valkāta, un tai ir jābūt ar oriģinālajām cenu zīmēm.

Lai atgrieztu preces, tās ir nepieciešams nogādāt veikalā House of British Brands T/C Origo (Satekles iela 2b, Rīga, LV-1050).

 

Atgriezt pasūtījumu veikalā

 

Pasūtījumu iespējams atgriezt TC Origo Pick-up punktā bezmaksas. Aizpildiet atgriešanas veidlapu un to kopā ar precēm nogādājiet TC Origo Pick-up punktā tā darba laikā.

 

Atgriezt pasūtījumu ar pakomāta vai kurjera starpniecību

 

Lai atgrieztu preces, tās kopā ar aizpildītu preču atgriešanas aktu ir nepieciešams nosūtīt uz veikalu House of British Brands, T/C Origo, Satekles ielā 2b, Rīga, LV-1050. Nosūtiet tās, izmantojot jebkuru Jums ērtu piegādes pakalpojumu sniedzēju. Sūtot uz DPD vai Omniva pakomātu Satekles ielā 2b, norādīt sekojošo tālruņa numuru - +371 20281768.

Atgriešanas izmaksas sedz klients.