BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 20€

Mans grozs

Grozs

Lietošanas Noteikumi


VISPĀRĒJIE TIEŠSAISTES VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI


1.1. Šie pārdošanas noteikumi regulē juridiskās attiecības starp DBH Ltd Baltics SIA, reģistrācijas Nr. 40103637115, Rīga, Dzirnavu iela 60A - 33, LV-1050 (turpmāk - Pārdevējs), un personu, kas veic pirkumu (Klients), kas izveidojušās zīmola preču un aksesuāru pirkšanas vai pārdošanas rezultātā tiešsaistes veikalā www.hbb.lv (turpmāk - e-veikals).
1.2. Papildus šiem noteikumiem juridiskās attiecības, kas izriet no preču iegādes e-veikalā, regulē Latvijas Republikas likumdošana.
1.3. Pārdevējs ir tiesīgs mainīt e-veikala lietošanas noteikumus, kā arī preču un pakalpojumu cenas, par to paziņojot klientam e-veikala vidē. Izmaiņas stājas spēkā no brīža, kad tās ir publicētas vietnē www.hbb.lv. Uz darījumu attiecas tie noteikumi un cenas, kas ir spēkā darījuma brīdī.
1.4. Preču klāsts, cenas un atlaides var atšķirties no preču klāsta, cenām un atlaidēm Pārdevēja parastajos mazumtirdzniecības veikalos.
1.5. Tiešsaistes veikals ir pieejams tikai personām, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu.
1.6. Klients tiek uzskatīts par patērētāju ar nosacījumu, ka preču piegāžu un pakalpojumu pasūtīšanas nolūks nevar sākotnēji tikt attiecināts uz puses komercdarbību vai pašnodarbināta profesionāļa darbībām.
1.7. Preces tiek pārdotas tikai tādos daudzumos, kas ir piemēroti personīgai lietošanai
1.8. Brīdī, kad Klients izveido e-veikalā klienta profilu, Klients nodod savus personas datus. Pārdevējam ir nepieciešama Klienta piekrišana apstrādāt personas datus. Klienta datu apstrādes veids un forma ir izskaidrota šeit: Privātuma politika.

 

CENA


2.1. Preču cenas, kas norādītas e-veikalā, ir norādītas eiro valūtā un ietver Latvijas Republikā spēkā esošo pievienotās vērtības nodokli  21% apmērā.
2.2. Piegādes maksa, kas ir atkarīga no piegādes veida, ko Klients izvēlas pasūtījuma noformēšanas brīdī, tiek pieskaitīta kopējai pasūtījuma summai. Piegādes veids tiek izvēlēts un piegādes maksa tiek aprēķināta pirkumu groza sadaļā.
2.3. Gadījumā ja Klientam ir atlaides kods, preces atlaide tiks aprēķināta pēc atlaides koda ievadīšanas pirkumu groza sadaļā.
2.4. Pirkumam izmantoto bonusa naudu atrēķina par katru preci atsevišķi, atbilstoši preces izmaksām.
2.5. Cena, kas tiek norādīta pasūtījuma veikšanas brīdī, ir galīgā cena. Cena vairs nemainīsies, pat tad, ja Pārdevējs vēlāk samaina vai paaugstina cenu.

 

PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA


3.1. Pēc preces izvēles Klients pievieno preci grozam, nospiežot pogu “Ielikt grozā”.
3.2. Pirkumu grozā preču daudzumu var mainīt un preces no pirkumu groza var izņemt līdz samaksas veikšanas brīdim. Par neapstiprinātajiem klienta pasūtījumiem uzņēmums paziņo klientam.
3.3. Lai noformētu pasūtījumu, pirkuma grozā jāpievieno vajadzīgās preces, un jānospiež poga „Doties Uz apmaksu”.
3.4. Pasūtījums uzskatāms par pilnīgi noformētu pēc maksājuma saņemšanas.
3.5. Pārdevējs uz Klienta e-pasta adresi nosūtīs pasūtījuma apstiprinājumu.
3.6. Ja Klienta pasūtītā prece būs izpirkta, Pārdevējs anulēs pasūtījumu.  Pasūtījumu ir iespējams anulēt pilnībā vai daļēji. Klients nekavējoties tiks informēts par pasūtījuma anulēšanu. Ja pasūtījums tiek anulēts daļēji, Pārdevējs var apjautāties par Klienta vēlmēm attiecībā uz atlikušo pasūtījumu – nosūtīt vai arī anulēt.

 

APMAKSA


4.1. Klients par tiešsaistes sistēmā (e-veikalā) izdarītajiem pirkumiem veic 100% priekšapmaksu.
4.2. Pasūtījumu var apmaksāt, izmantojot kredītkarti (Visa, MasterCard),saites uz Latvijas internetbankām nodrošina SEB e-Link.
4.3. Maksājumi tiek veikti drošā sistēmā ārpus e-veikala - bankas pārskaitījumi tiek veikti drošā attiecīgās bankas vidē, kredītkaršu maksājumi tiek veikti drošajā SEB e-Link (https://www.seb.lv/uznemumiem/e-pakalpojumi/e-link ) Pārdevējs neiegūst piekļuvi Klienta bankas vai kredītkartes informācijai.
4.4. Pēc tam, kad pasūtījums ir iesniegts un apmaksāts, Klientam uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums;

 

PREČU PIEGĀDE KLIENTAM


5.1. E-veikals piegādā preces Latvijas Republikas robežās.
5.2. Preces tiek piegādātas klientam ar „DPD pickup” punktu un DPD kurjeru starpniecību. Sūtījuma statusu var redzēt DPD sūtījumu izsekošanas vidē: https://www.dpd.lv . Vēl viens piegādes veids „Click&Collect”, kura laikā preces tiek piegādātas uz House of British Brands veikalu T/C “Origo”.
5.3. Klients sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču piegādi – pasūtījumiem līdz 45.00 EUR. Ja pirkuma summa pārsniedz 45.00 EUR, tad sūtījums tiek piegādāts  bezmaksas. Piegādes maksu Pārdevējs var mainīt, samazināt vai atcelt.
5.4.  Pārdevējs noformēs pasūtījumus, kā arī  nogādās tos kurjera pakalpojumu sniedzējam vēlākais trīs darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes pakalpojumu sniedzēja. Aptuvenie piegādes laiki: * Latvija: 1-3 darba dienas.

 

ATTEIKUMA TIESĪBAS, PREČU ATGRIEŠANA UN APMAIŅA


6.1. Klientam ir tiesības, nenorādot iemeslu, atteikties no darījuma 14 kalendāro dienu laikā (reģistrētiem klientiem ir tiesības atteikties no darījuma 30 kalendāro dienu laikā) pēc preces saņemšanas, iesniedzot Pārdevējam atteikuma vēstuli rakstiskā formātā (kā vēstuli vai elektroniski parakstītu dokumentu) vai tādā formātā, ko var atveidot rakstiski (e-pasts).
6.2. Pārdevējs apstiprinās atteikuma paziņojuma saņemšanu, nosūtot Klientam paziņojumu.
6.3. Klienta pienākums ir nodot preci atpakaļ 14 kalendāro dienu laikā (reģistrētajiem klientiem ir tiesības atteikties no darījuma 30 dienu laikā) no atpakaļnodošanas pieteikuma iesniegšanas brīža. Atpakaļnodošanas termiņš tiek skaitīts no brīža, kad prece nonāk Klienta vai tā norādītas trešās personas, kas nav preces pārvadātājs, rīcībā. Gadījumā, ja pasūtījums sastāv no vairāk nekā viena sūtījuma, atpakaļatdošanas termiņu sāk skaitīt no brīža, kad pēdējā paka ir nonākusi pie Klienta.
6.4. Ar „Click&collect” starpniecību pasūtītās preces var nodot atpakaļ bez maksas, nogādājot preci uz to pašu veikalu, kur šī paka tika saņemta.
6.5. Klientam atsakoties no darījuma, Pārdevējs atlīdzinās Klientam visu samaksāto summu, izņemot  maksu par sūtījuma piegādi Klientam, pārskaitot attiecīgo summu uz Klienta bankas kontu 5 darba dienu laikā. pēc tam, kad Pārdevējs saņēmis Klienta atteikuma paziņojumu. Pārdevējam ir tiesības aizturēt samaksāto naudas summu atgriešanu, kamēr Klients atgriež preci vai iesniedz pierādījumus preces nosūtīšanai uz pasta nodaļu tās atgriešanai. Izmantojot darījuma atteikuma tiesības, Klients sedz visus izdevumus, kas ir tieši saistīti ar preces atgriešanu.
6.6. Gadījumā ja Klients vēlas preci apmainīt, salabot vai aizvietot, Klientam ir jāaizpilda precei un pavadzīmei pievienotā atgriešanas lapa. Preces apmaiņas vai aizvietošanas gadījumā Klients sedz visus izdevumus, kas tieši saistīti ar preces atgriešanu, izņemot ja atgrieztā prece neatbilst tai, kas tika pasūtīta.
6.7. Par to, lai atgriešanai paredzētās preces stāvoklis nepasliktinātos un tās vērtība nesamazinātos, Klients atbild tikai tādā gadījumā, ja tas preci ir izmantojis citādā veidā, nekā bija nepieciešams, lai pārliecinātos par preces būtību, īpašībām un pareizu darbību. Pārliecinoties par preces būtību, īpašībām un pareizu darbību, Klientam jārīkojas ar preci tikai tādā veidā, kā to būtu atļauts darīt parastajā veikalā.
6.8. Higiēnisku apsvērumu dēļ atpakaļ nodošanas tiesības netiek piemērotas veļai un pludmales apģērbiem, kas ir izņemti no aizvērta iepakojuma.
6.9. Ja neatbilst preces izmērs, preci var apmainīt 14 dienu laikā pēc tam, kad Klients šo preci saņēmis.  Reģistrēti klienti preces var apmainīt 30 dienu laikā.
6.10. Ja preci, kas Pārdevējam tiek atgriezta neatbilstoša izmēra dēļ, nav iespējams apmainīt, jo veikalā nav Klientam nepieciešamā izmēra preces, Pārdevējs sazināsies ar Klientu.

 

SŪDZĪBU IESNIEGŠANA


7.1. Pārdevējs ir atbildīgs par preces neatbilstību prasībām un tās defektiem 2 gadus pēc šīs preces piegādes Klientam. 
7.2. Ja Klients pamana preces neatbilstību prasībām vai defektus, par to nekavējoties, bet ne vēlāk kā 2 mēnešu laikā pēc neatbilstības konstatēšanas jāinformē Pārdevējs, nosūtot attiecīgo informāciju uz e-pasta adresi info@hbb.lv vai vēstuli pa pastu DBH Ltd Baltics SIA, adrese:Dzirnavu iela 60A – 33, Rīga, LV-1050, Latvija.
7.3. Neatbilstošas vai bojātas preces gadījumā Klientam ir tiesības pieprasīt no Pārdevēja saistību izpildi, atkāpties no līguma vai anulēt līgumu un pieprasīt atlīdzību par zaudējumiem, cenas samazināšanu, finansiālo saistību izpildes kavēšanas gadījumā - pieprasīt soda procentus. 
7.4. Gadījumā jā prece neatbilst prasībām vai ir bojāta, Klientam ir tiesības vispirms pieprasīt bezmaksas preces remontu vai tās aizvietošanu ar prasībām atbilstošu un nebojātu preci, vai atgriezt preci atpakaļ uz Pārdevēja rēķina. Klientam ir tiesības pieprasīt preces pirkuma cenas samazināšanu vai līguma izbeigšanu un par preci samaksātās summas atgriešanu, ja:
• Pārdevējs nav spējīgs preci salabot vai aizvietot;
• Preces labošana vai aizvietošana nav izdevusies;
• Pārdevējs nav izlabojis preces defektu saprātīgā termiņā;
• Klientam ir radītas neattaisnotas neērtības.
7.5. Neatbilstošas preces atgriešanas gadījumā Klientam tiks atmaksāta par preci samaksātā summa, tai skaitā piegādes izmaksas, pārskaitot to uz Klienta norādīto bankas kontu 14 dienu laikā pēc preces atgriešanas.  Pārdevējs ir tiesības aizturēt samaksāto naudas summu atgriešanu, kamēr Klients atgriež preci vai iesniedz pierādījumus preces nosūtīšanai uz pasta nodaļu tās atgriešanai.
7.6. Preces neatbilstības vai trūkumu gadījumā Pārdevējs neatlīdzina *Klientam izdevumus un neuzņemas par tiem atbildību gadījumā, ja:
•Preces stāvoklis ir pasliktinājies / tā tikusi sabojāta Klienta vainas dēļ;
•Defekti radušies, lietojot preci neatbilstošā veidā, tai skaitā  neievērojot kopšanas norādījumus;
•Preces stāvoklis ir mainījies, precei nolietojoties normāla lietošanas procesa rezultātā;
•Netiek iesniegta pirkumu apliecinoša dokumenta kopija.
7.7. Sūdzību par preču vai pakalpojumu kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@hbb.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Dzirnavu iela 60A – 33, Rīga, LV-1050, Latvija.
7.7.1. Sūdzība tiks izskatīta 15 (piecpadsmit) darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.
7.7.2. Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot Sabiedrībai rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:
•vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
•iesnieguma iesniegšanas datumu;
•strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
7.7.3. Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:
http://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process
http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze